ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА СФЕРИ ТОРГІВЛІ!

Дата: 28.02.2022 10:41

У зв’язку із введенням в дію з 23 лютого 2022 року в Україні та зокрема на Кіровоградщині надзвичайного стану та на виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 27.02.2022 року №01-26/37/0.1 ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- підвищення оптово-відпускних та роздрібних цін на основні продовольчі, непродовольчі товари та лікарські засоби;

- створення ажіотажу та паніки щодо недостатнього постачання та продажу хліба, макаронних та круп’яних виробів, солі, цукру, дитячого харчування, питної води, гігієнічних товарів, сірників, свічок та інших товарів першої необхідності;

• реалізація алкогольних та слабоалкогольних напоїв.

У разі невиконання та ігнорування даних вимог, отримання скарг від населення, Ви будете притягнуті до відповідальності за законами воєнного часу.