Благовіщенська міська територіальна громада

Голованівського району Кіровоградської області

Про отримання грошової компенсації «пакунок малюка» за спрощеним порядком

Дата: 10.03.2022 14:41
Кількість переглядів: 350

Фото без описуУряд ухвалив розроблене Міністерством соціальної політики України рішення, про отримання грошової компенсації «пакунок малюка» за спрощеним порядком.

Відповідно до вищезазначеного прийнято наступні рішення:

- родинам під час воєнного стану дозволяється використовувати кошти грошової компенсації «пакунку малюка»  на будь-які необхідні товари;

- знято обмеження на використання коштів грошової компенсації «пакунку малюка» на весь період воєнного стану плюс один місяць після його завершення;

не застосовується вимога використати кошти грошової компенсації «пакунку малюка» протягом 12 місяців;

- якщо раніше банки повертали до бюджету невикористаний родинами залишок через 12 місяців після перерахування коштів на картку, то зараз кошти залишаються у родин, і вони можуть їх використати протягом воєнного стану плюс один місяць без цього обмеження;

- кошти грошової компенсації дозволено перераховувати на будь-який рахунок родини, який вже відкритий в АТ КБ «ПриватБанк».

Ухвалене Урядом рішення допоможе родинам під час воєнного стану отримати грошову компенсацію «пакунку малюка» за спрощеним порядком, який враховує можливі непередбачувані обставини пологів та тимчасове переміщення родин.

Зокрема, рішення про призначення грошової компенсації одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" приймається структурним підрозділом з питань соціального захисту населення районних військових адміністрацій, виконавчим органом міської ради.

Для її отримання один з батьків має подати заяву з копією свідоцтва про народження та довідкою з пологового будинку про неотримання натуральної допомоги «пакунок малюка».

Якщо свідоцтва про народження немає, то до заяви достатньо прикласти копію документа, що підтверджує факт народження дитини в закладі охорони здоров’я або поза ним.

У разі відсутності батьків заяву можуть подати патронатні вихователі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни новонародженої дитини. У такому випадку до заяви вони додають:

  • копію рішення районної, районної в місті Києві держадміністрації, виконавчого органу міської ради або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною);
  • копію рішення районної, районної в місті Києві держадміністрації, виконавчого органу міської ради про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя або до дитячого будинку сімейного типу, або прийомної сім’ї (для сім’ї патронатного вихователя, прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу).

Заяву необхідно подати особисто за місцем проживання/ перебування/звернення отримувача. Заява та документи можуть бути подані до виконавчого органу сільської, селищної ради, центру надання адміністративних послуг.

Враховуючи вищевикладене, департамент соціального захисту населення обласної військової адміністрації просить:

  • забезпечити отримання грошової компенсації «пакунок малюка» за спрощеним порядком;
  • провести інформаційно-роз’яснювальну роботу, а саме: організувати розміщення інформації на стендах і сайтах управлінь соціального захисту населення районних військових адміністрацій, міськвиконкомів, міських, селищних, сільських радах, департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради, в закладах охорони здоров’я, в банківських установах та поштових відділеннях зв’язку.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь