ПАМ'ЯТКА

Дата: 06.04.2022 11:36

Пам'ятка щодо порядку отримання компенсаційних витрат власників жилих приміщень приватного житлового фонду, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, які не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

(Постанова №333 від 19 березня 2022 року)

1.   Власник  жилого приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня  з  дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати заяву до виконавчого комітету сільської, селищної, міської  ради за місцем розташування жилого приміщення, у якій зазначається прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб та до якої додаються копії документів, що посвідчують їх особу:
  • Копія паспорта,  реєстраційний номер облікової картки платника податку власника житлового приміщення;
  • Копія паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податку внутрішньо переміщених осіб, Дітей – свідоцтво про народження;
  • Копія документу про право власності на житло;
  • Зобов’язання (згідно бланка);
  • Копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
  1.   Власник також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміни переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.
  1. Для отримання  компенсації  власник жилого приміщення не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає до виконавчого комітету міської ради за місцем розташування жилого приміщення заяву (згідно Додатку 1 постанови  КМУ №333 від 19 березня 2022 року)  до якої додає документи:
  • Довідка про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги (БМП «Комунальник» (якщо є централізоване водопостачання), Благовіщенська філія ВАТ «Кіровоградобленерго»;
  • Довідка старостату щодо факту проживання кількості ВПО  зазначених у заяві  протягом  звітного місяця (для мешканців сіл громади);
  • Довідка  з банківськими реквізитами заявника  (власника житлового приміщення).

Власники житлових приміщень, які  бажають розмістити у свої помешканнях безоплатно внутрішньо переміщених осіб можуть самостійно внести відомості щодо свої жилих приміщень до веб-ресурсу «Прихисток» або звернутися  до  виконавчого комітету міської ради  для внесення  інформації про житло.

Заяви приймаються виконавчим комітетом міської ради по місту Благовіщенське - відділом житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради  за адресою: м.Благовіщенське, вул.Героїв України,72  каб.№11.

По населеним пунктам Благовіщенської громади   -  Старостатом міської ради відповідних населених пунктів.