Шановні жителі Благовіщенської територіальної громади!

Дата: 13.04.2022 11:13

Фото без описуКожного року разом із приходом весни у нашій громаді організовувалися загальні прибирання, суботники. Ця весна, на жаль, запам’ятається нам назавжди зовсім іншими турботами: збираємо гуманітарну допомогу, допомагаємо Збройним Силам України, внутрішньо переміщеним особам та багато іншого. Зараз найважливішим для кожного українця є Перемога. Віримо у це кожної хвилини і усіма силами намагаємося її приблизити.

Для українських військових є свій фронт, а у нас з вами має бути свій. Аграрії вже на повну силу трудяться у полі, працює соціальна інфраструктура,  магазини, аптеки та багато іншого. Тому звертаємося до усіх жителів територіальної громади, керівників установ, організацій, підприємств та відомств, фізичних осіб-підприємців, ініціативних груп та громадських організацій, внутрішньо переміщених осіб, яких прихистила Благовіщенська територіальна громада, і закликаємо долучитися до щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» і до Великодніх свят прибрати прилеглі до будинків і закріплені території, прибережні смуги, парки, сквери, кладовища… Давайте разом зробимо наш спільний дім чистішим і будемо готові зустріти Перемогу!