Діє консультаційний пункт з питань надання психологічної допомоги дітям та батькам, які постраждали від російської воєнної агресії

Дата: 18.04.2022 14:46

Фото без описуЗ метою надання психологічної підтримки дітям та батькам з числа внутрішньо переміщених осіб на базі Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської  ради (вул. Героїв України, 37) створено консультаційний пункт з питань надання психологічної допомоги дітям  та батькам, які постраждали від російської воєнної агресії.

Щоденно з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 15.00  можна отримати особисту консультацію психологів. У суботу та неділю надається телефонна консультація з 10.00 до 15.00 за номером 0970780650.

ГРАФІК

роботи консультаційного  пункту з питань надання психологічної допомоги дітям  та батькам з числа внутрішньо переміщених осіб

Понеділок, 9.00-15.00,

Жовта Анастасія Сергіївна, практичний психолог.

Вівторок, 9.00-15.00,

Баланюк Катерина Леонідівна, директор Благовіщенського інклюзивно-ресурсного центру, практичний психолог.

Середа, 9.00-15.00,

Кизима Наталя Ернестівна, директор центру соціальних служб Благовіщенської міської ради, психолог.

Четвер, 9.00-15.00,

Шафар Севда Елгарівна, практичний психолог.

П’ятниця, 9.00-15.00,

Гончар Тетяна Сергіївна, практичний психолог.

Субота, неділя, 10.00-15.00,

Шафар Севда Елгарівна, практичний психолог.

У Кіровоградському обласному центру науково-технічної творчості учнівської молоді за адресою: м. Кропивницький, вул. Вокзальна, 14, тел. 066 157 33 10 працює Обласний психологічний хаб, який забезпечує надання консультацій внутрішньо переміщеним особам очно і дистанційно (телефоном, онлайн консультування тощо).