ОБ’ЄДНАВШИ ЗУСИЛЛЯ, НАВЕЛИ ЛАД

Дата: 19.04.2022 20:57

Прихід весни кожного року додавав нам настрою, надихаючи на приємні клопоти. Завжди хотілося до Великодніх свят прибрати зимові «залежні», щоб дати сили зеленому буйству рости і квітнути. Два роки весну Україна зустрічала у медичних масках, захищаючись від коронавірусу. Але весна 2022 року стала найстрашнішим випробуванням. Війна, яка все ще триває, приглушила всі наші попередні хвилювання і тривоги, залишивши лише одне безмежне бажання миру і Перемоги України. Об’єднавшись заради спільної мети, жителі громади стали суцільним щитом: разом допомагаємо військовим і внутрішньо переміщеним, збираємо гуманітарну допомогу, підтримуємо один одного, робимо добрі справи.

Оголошена днями весняна толока «За чисте довкілля» стала однією з таких добрих справ. Жителі населених пунктів Благовіщенської територіальної громади організувалися, щоб прибрати вулиці, парки, узбіччя доріг, кладовища… Щиро дякую кожному, хто допоміг своїми руками зробити наш мальовничий край чистішим. Спасибі підприємцям і усім небайдужим за виділену техніку. Наші захисники вже два місяці показують всьому світу, що нічого неможливого для українців не існує, а ви в черговий раз кожен на своєму місці доводите цю істину. Завдяки такому тилу наші воїни обовязково здобудуть Перемогу, яку ми зустрінемо гідно.

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.