Христов Воскрес. Воістину Воскрес, шановні жителі Благовіщенської міської територіальної громади.

Дата: 23.04.2022 07:56

Фото без описуЦі слова лунатимуть скоро у кожній домівці, несучи із собою радість Христового Воскресіння, перемоги добра над злом, світла над темрявою. Нехай ця радість торкнеться кожного з нас, додаючи віри у те, що милість Божа зійде на Україну.

Вітаючи рідних та близьких із Великодніми святами, згадайте обовязково у своїх молитвах тих, хто дав нам можливість сидіти за святковим столом і у відносному спокої смакувати великодніми стравами. Наші воїни стали нашими ангелами охоронцями, за кожного з них ми маємо молити Бога: за тих, хто зараз здобуває для нас мир, і тих, хто віддав своє життя за нього.

Щиро вітаю жителів та усіх гостей громади із найбільшим християнським святом. Бажаю кожному здоровя, сімейного затишку, добра і найголовнішого – миру та Перемоги. З нами правда, з нами Бог!

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.