До відома внутрішньо переміщених осіб

Дата: 28.04.2022 16:47

Фото без описуПочинаючи з травня 2022 року процедура отримання допомоги від держави на проживання внутрішньо переміщеним особам відбуватиметеся за чіткою та врегульованою процедурою. Отримати допомогу зможуть ті громадяни, які перемістилися з територіальних громад, що затверджені зазначеним наказом Мінреінтеграції від 25.04.2022 р. №75, а також ВПО, у яких житло зруйноване або непридатне внаслідок пошкодження і які подали заявку на відшкодування, зокрема, через Єдиний державний вебпортал електронних послуг.

Відповідний наказ розроблено на виконання вимог постанови КМУ від 16.04.2022 р. №457 «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації протии України».