Відбулося пленарне засідання дев'ятнадцятої сесії

Дата: 29.04.2022 14:59

Фото без описуВідбулося пленарне засідання девятнадцятої сесії восьмого скликання Благовіщенської міської ради, на якому розглянуто 26 питань. Депутати заслухали звіти начальника управління фінансів та економічного розвитку міської ради Т. Л. Плутарєвої про виконання бюджету міської територіальної громади за І квартал 2022 року, використання коштів резервного фонду територіальної громади, внесли зміни та доповнення до рішення Про бюджет громади на 2022 рік. З метою швидкого залучення сільськогосподарських земель країни у виробництво сільськогосподарської продукції в умовах воєнного стану, керуючись Законом України №2145-ІХ від 24.03.2022 року “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану”, розглянуто ряд земельних питань. З усіх заслуханих питань прийнято відповідні рішення.