До відома внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 04.05.2022 13:35

Постановами Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2022 року  № 445 «Про реалізацію спільного з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб» та  від 15 квітня 2022 року № 446 «Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою ООН проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб» передбачена виплата додаткової грошової допомоги за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми ООН та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Виплата допомоги в рамках реалізації проектів здійснюватиметься додатково без подання окремого звернення внутрішньо переміщеною особою на підставі відомостей, що містяться в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб, незалежно від отримання особою інших видів допомоги, зокрема виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.