Пам'ятаємо...

Дата: 08.05.2022 22:11

Фото без описуУ ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими і є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні.

Задля вшанування всіх, хто протистояв нацизму, у Благовіщенському біля памятних знаків Борцям за волю України та обеліска Слави відбулося символічне покладання квітів та запалення вічного вогню. Ми пам’ятаємо всіх, хто віддав своє життя за вільну Україну і кожного дня наближаємо перемогу, щоб на нашій благословенній землі завжди панував мир, спокій та добро.