Створено Добровольче формування Благовіщенської територіальної громади

Дата: 23.05.2022 16:29

Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» від 16 липня 2021 року №1702-ІХ та Положення про добровольчі формування територіальних громад, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 р. №1449, на території Благовіщенської громади створено Добровольче формування Благовіщенської територіальної громади. Оскільки одним з першочергових завдань ДФБТГ є організація збереження майбутнього врожаю, звертаємося до представників аграрного сектору нашої громади з пропозицією долучитися до даного формування.

За більш детальною інформацією звертатися за телефонами: 068 025 41 19, 093 482 28 73.