Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 26.05.2022 13:07

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради розглянуто ряд питань. Зокрема рішення прийнято щодо використання земельного фонду та раціонального використання земель міської територіальної громади;  про організацію дозвілля та розвиток дітей Благовіщенської міської територіальної громади влітку 2022 року; про стан надання освітніх послуг закладами позашкільної освіти Благовіщенської міської територіальної громади; про проведення конкурсу на визначення робочого органу – підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Благовіщенської міської територіальної громади; про встановлення тарифів на надання послуг автотранспорту Благовіщенським міським підприємством «Комунальник»; про внесення змін до штатного розпису комунального підприємства «Комсервіс» Благовіщенської міської ради та розглянуто протоколи про адміністративні правопорушення.