Святкування Дня захисту дітей у громаді

Дата: 02.06.2022 13:16

Першого  червня в усіх населених пунктах Благовіщенської територіальної громади звучав гомінкий сміх. Так дитяче товариство святкувало Міжнарожний день захисту дітей - маленьких громадян нашої країни. Клубні працівники Великих Троянів, Вільхового, Кам’яного Броду, Кам’яної Криниці, Лозуватої, Мечиславки, Новоселиці, Синьок, Кошаро-Олександрівки, Христофорівки, Данилової Балки, Шевченка, Сабатинівки, Дельфінового, Грушки, Йосипівки, Шамраєвого, Розношенського за підтримки старостатів та керівництва територіальної громади провели цікаві культурно-розважальні заходи: концерти, активні ігри, спортивні розваги, флешмоби, квести, дитячі та бульбашкові дискотеки; конкурси малюнків, колажів, фотосесії «Малюнок 3d на асфальті»; АРТ-майстерні з виготовлення іграшок, сувенірів; пленери з образотворчого мистецтва та ебру тощо.

У заходах брали участь і діти з числа внутрішньо переміщених. Діток пригощали солодощами.  Стомлена, задоволена та з подарунками малеча розходилась по домівках.