З турботою про дітей

Дата: 02.06.2022 19:02

Фото без описуЩороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

1 червня Центр соціальних служб Благовіщенської міської ради організував заходи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. Зокрема, для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведено свято малюнку та розважально-пізнавальну гру «Я маю право знати…». У пологовому відділені НКП «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради привітали жінок-породіль та вручили подарункові набори для новонароджених. Разом із заступником Благовіщенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ліною Вербецькою відвідали сім'ї загиблих учасників АТО та військовослужбовців, які постраждали від збройної агресії російської федерації та  передали продуктові набори і подарунки дітям.