Відбулося пленарне засідання двадцятої сесії Благовіщенської міської ради

Дата: 03.06.2022 16:22

Фото без описуВідбулося пленарне засідання двадцятої сесії Благовіщенської міської ради восьмого скликання, на якому депутати розглянули 39 важливих питань. Депутати заслухали інформацію начальника Благовіщенського відділу Голованівської окружної прокуратури Едуарда Ковбасюка про стан законності та результати діяльності Благовіщенського відділу Голованівської окружної прокуратури за період 2022 року. З метою приведення назв та установчих документів  закладів освіти територіальної громади у відповідність до чинного законодавства було погоджено перейменування Великотроянівського, Вільхівського, Грушківського, Йосипівського, Лозуватського, Новоселицького, Сабатинівського, Шамраївського закладів загальної середньої освіти у ліцеї та Благовіщенського НВК №2 у ліцей «Інтелект». Депутати більшістю голосів утрималися стосовно призупинення діяльності Мечиславської філії Благовіщенського НВК №1; внесли зміни та доповнення до бюджету; затвердили прийняті головою міської ради розпорядження.

Депутати затвердили технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель та передачу їх в оренду та підтримали проекти рішень про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, земель водного фоду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих обєктів – ланшафтних заказників місцевого значення «Камяногірський», «Кошаро-Олександрівський», «Гренівський», «Гардова», «Скалки» та парку-памятки садово-паркового мистецтва «Ульяновський парк» та прийняли рішення звернутися до Кіровоградської обласної ради з пропозицією внести на розгляд чергової сесії обласної ради питання «Про перейменування парку-памятки садово-паркового мистецтва  місцевого  значення», а саме Ульяновський парк на Благовіщенський парк.

На завершення засідання  керівники поліції, пожежно-рятувальної частини, медицини, освіти, гуманітарного штабу та відділу соціального захисту, які діють на території громади, проінформували про роботу очолюваних ними органів у період військового стану.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.