Вічна пам’ять Герою!

Дата: 09.06.2022 15:36

Фото без описуВійна забрала життя у ще одного нашого земляка. До таких новин не можна підготуватися морально, не можна звикнути. Це завжди біль, розкраяне серце і втрата дорогої людини. Благовіщенська громада в жалобі. Виконуючи свій громадянський і військовий обов’язок, захищаючи усіх нас, у боях на території Харківської області загинув Дубін Сергій Анатолійович, житель с. Кошаро-Олександрівка.

Сергій Анатолійович народився 17 травня 1991 року у с. Кошаро-Олександрівка, закінчив 9 класів Луполівської середньої школи. Професію крановщика здобув в Ульяновському професійно-технічному училищі. Потім проходив службу у Збройних Силах України, працював механізатором СТОВ «Агрофірма «Нива». З початком російського вторгнення в Україну, Сергій Анатолійович пішов захищати державу.

Загинув наш земляк 1 червня 2022 року. Без сина залишилася мати, без брата – сестри.

Вічна память Герою! Подяка матері за гідного сина, щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

Прощання із Сергієм Анатолійовичем Дубіним відбудеться 11 червня 2022 року у с. Кошаро-Олександрівка, вул. Кооперативна, 4, об 11 год.