Шановні працівники та ветерани медицини Благовіщенської територіальної громади!

Дата: 19.06.2022 09:05

Фото без описуЗдоров’я – головне багатство, без якого неможливе повноцінне життя, тому праця медиків завжди була і залишається затребуваною і шанованою. Цінуємо вашу компетентність, професійність, вміння долати труднощі.

Ми пережили важкі 2020 та 2021 роки: пандемію коронавірусу, і тоді головними героями були саме медики – вони рятували всіх. Зараз перед нами новий виклик і медики знову на передовій. Сьогодні вони рятують життя, лікують поранених – це надзвичайно відповідально і важливо.

Щиро вітаю вас із професійним святом і дякую вам за вашу місію і вашу працю! За те, що бережете здоров’я жителів Благовіщенської громади та боретеся за їх життя. Бажаю сил та здоров’я. А головне – Перемоги та миру! Разом ми все подолаємо!

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова