Відбулися громадські слухання та засідання архітектурно-містобудівної ради

Дата: 07.07.2022 14:17

Фото без опису07 липня 2022 року о 10.00 у залі засідань Благовіщенської міської ради відбулися громадські слухання та засідання архітектурно-містобудівної ради під головуванням  начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Благовіщенської міської ради Архіпова О. С.

На порядок денний було винесено питання щодо розгляду проекту містобудівної документації «Детальний план території частини кварталу по вул. Перемоги в с. Лозувата Голованівського району Кіровоградської області (в межах населеного пункту) з метою визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки з кадастровим номером 3525584800:51:000:0154 для ведення особистого селянського господарства».

Замовник містобудівної документації - Благовіщенська міська рада.

Розробник містобудівної документації - ФОП Пенязь Тетяна Олексіївна, юридична адреса: м. Кропивницький, 84, кв. 1, інд. 25006.

Платник - громадянин Дудучава Зураб Джумберович.

Підстава для розроблення:

Рішення сесії Благовіщенської міської ради від 29 квітня 2022 року              № 1313 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

За результатами громадських слухань та засідання архітектурно-містобудівної ради прийняті відповідні рішення.

Протокол №1 громадських слухань (обговорень) щодо розробки містобудівної документації "Детальний план території частини кварталу по вул. Перемоги в селі Лозувата Голованівського району Кіровоградської області в (межах населеного пункту)"

Протокол №1 засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі житлово-комунального господарства , містобудування та архітектури Благовіщенської міської ради