До Дня Української Державності

Дата: 28.07.2022 16:04

Сьогодні наша країна відзначає День Української Державності та День хрещення Київської Русі-України. Українська державність означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою, звичаями, традиціями, культурою, своїм військом, церквою і зі своїми героями. Попри будь-які намагання ворога привласнити нашу історію, окупувати наші землі, поневолити наш народ, ми були, є і будемо.

На вшанування усіх громадян держави, які мужньо відстоювали у різні часи незалежність України, на знак пам’яті про всіх Героїв, у населених пунктах територіальної громади покладено квіти до пам’ятних знаків, зокрема і словесному борцю за волю України Тарасу Шевченку.

Продовженням урочистостей стала презентація на території  міського парку арт-обєкта в рамках обласного конкурсу на кращий обєкт у стилі арт-стріту , який подарували до Дня Української Державності жителям територіальної громади місцеві художники.