Відбулося тринадцяте засідання виконавчого комітету

Дата: 28.07.2022 16:33

Фото без описуСьогодні, 28 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Благовіщенської міської ради, на якому розглянуто ряд питань. Зокрема йшлося про організацію роботи із внутрішньо переміщеними особами на території Благовіщенської міської  територіальної громади; про роботу виконавчого комітету  міської  ради із зверненнями громадян  за І півріччя 2022 року; про Програму підтримки Добровольчого формування Благовіщенської територіальної громади №1 на 2022-2023 роки; про вилучення із сім’ї новонародженої  дитини; про затвердження висновку про доцільність встановлення опіки; про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про взяття на квартирний облік; про надання дозволу на видалення зелених насаджень; про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Благовіщенської міської територіальної громади; про стан виконання рішень виконавчого комітету міської ради; про розгляд протоколів про адміністративні правопорушення; про внесення змін до штатного розпису та затвердження штатного розпису БМП «Комунальник». З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.