ТРЕТІЙ ЕТАП МИСТЕЦЬКО-ПАТРІОТИЧНОГО МАРАФОНУ ВІДБУВСЯ У КОШАРО-ОЛЕКСАНДРІВЦІ

Дата: 12.08.2022 19:53

Фото без описуМистецько-патріотичний марафон на підтримку Збройних Сил України у Благовіщенській територіальній громаді набирає обертів. Сьогодні працівники та вихованці Школи мистецтв, Благовіщенського будинку культури свої талановиті виступи дарували жителям Кошаро-Олександрівки. Ведучі заходу Світлана Красота та Андрій Куцерда зауважили, що марафон присвячений державним святам: Дню Конституції, Дню Української Державності та Дню Незалежності України.

Сьогодні наша країна відзначає День молоді. Всіх присутніх, хто молодий душею, із цим святом привітала Надія Московчук, староста міської ради, зазначивши, що вся країна: від малого до людей поважного віку,  нині згуртувалася, щоб очистити рідну квітучу землю від ворожої навали.

Сучасні українські патріотичні пісні звучали у виконанні квартету «Азалія» Благовіщенської школи мистецтв, квартету «Акорд» Благовіщенського будинку культури, Людмили Шапаренко та Сергія Тарасенка, Софії Кухарчук та Єлизавети Литвин. Родзинкою заходу стали виступи дитячого хореографічного колективу «Едельвейс» Кошароолександрівського сільського клубу, керівник Ірина Зворська. Пісні у виконанні квартету «Мрія» (керівник Марія Івах) під музичний супровід Миколи Каганюка додали настрою присутнім на заході. Варто зазначити, що зала сільського клубу була повною. Глядачі бурхливими оплесками та оваціями підтримували артистів, дякували їм за виступи та по завершенню дарували квіти.

Майже дві години патріотичних пісень, танців пролетіли дуже швидко. Глядачі не хотіли розходитися по домівках, захід підняв їх патріотичний дух, надихнув на нові справи задля нашої спільної Перемоги!