У Грушці у День Державного Прапора відбувся п'ятий етап благодійного мистецько-патріотичного марафону на підтримку ЗСУ

Дата: 24.08.2022 11:49

Фото без описуУ День Державного Прапора України у Грушці лунали звуки духової музики – це сільський духовий оркестр зустрічав учасників та глядачів пятого етапу благодійного мистецько-патріотичного марафону на підтримку Збройних Сил України. Захід був приурочений відзначенню державних свят: Дню конституції, Дню Державності, Дню Державного прапора та Дню незалежності України. Усіх присутніх вітали Благовіщенський міський голова Віталій Довгополий та староста Грушківського старостинського обліку Юрій Міщенко.

У кожному населеному пункті бурхливими оплесками зустрічають квартети «Азалія» та «Акорд», Софійку Кухарчук, Оксану Коледу, Людмилу Шапаренко та Сергія Тарасенка, незмінних ведучих Світлану Красоту та Андрія Куцерду.  Учасники марафону: викладачі та вихованка Школи мистецтв, працівники Благовіщенського будинку культури урізноманітнили програму марафону, представивши нові виступи. Грушани дякували артистам за позитивні емоції, підняття патріотичного духу та можливість у нелегкий час відпочити душею.