Вшанували загиблих за незалежність

Дата: 24.08.2022 13:33

Фото без опису24 серпня 1991 року Україна відновила державну незалежність, що стало вінцем тривалого шляху Українського народу до свободи. Наша незалежність оплачена дорогою ціною – великою кількістю життів тих, хто боровся за ідею вільної України зі зброєю у руках і без неї, незліченною кількістю років втраченої свободи тих, хто сидів за неї у таборах та в’язницях. Наша незалежність і сьогодні оплачується життями наших захисників і захисниць, які зупинили навалу і наближають перемогу над російським агресором.

У День незалежності України голова міської ради Віталій Довгополий та заступник міського голови Ліна Вербецька вшанували загиблих за незалежну країну, мир і волю, поклавши квіти до памятного знака Борцям за волю України. У релігійних громадах різних конфесій проведено молебні за мир в Україні.