Відбулося дев’яте засідання виконавчого комітету Благовіщенської міської ради

Дата: 25.08.2022 14:29

Фото без описуВідбулося девяте засідання виконавчого комітету Благовіщенської міської ради, на якому розглянуто 20 питань. Члени виконкому заслухали інформацію головного спеціаліста відділу доходів, економічного розвитку та бухгалтерського обліку управління фінансів та економічного розвитку міської ради Оксани Хмари «Про стан торгівельно-побутового обслуговування населення Благовіщенської міської територіальної громади» та інформацію начальника відділу освіти та молоді  міської ради Володимира ЛУЦЕНКА «Про стан підготовки закладів освіти територіальної громади до роботи у 2022/2023 навчальному році». Також затверджено план заходів щодо складання проекту бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2023 рік та внесено зміни до бюджету Благовіщенської міської територіальної громади на 2022 рік (інформувала заступник начальника управління фінансів та економічного розвитку міської ради Тетяна Мельник).

Після заслуховування інформацій завідуючої Благовіщенською АЗПСМ Олександри Галицької та головного бухгалтера КНП «Благовіщенська лікарня» Анни Данильченко, присутні погодили проекти фінансових планів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Благовіщенської міської ради та КНП «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради на 2023 рік.

Також внесено зміни та доповнення до цільової Програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки, мобілізації, призову на строкову військову службу, військову службу за контрактом, територіальної оборони на 2021-2022 роки (інформувала головний спеціаліст з мобілізаційної роботи міської ради Вікторія Блаженко), до Комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Благовіщенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки (інформувала головний спеціаліст з питань оборонної роботи, цивільного захисту  Благовіщенської міської ради Світлана Гончарук) та затверджено Програму соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2022 рік (інформувала начальник відділу праці та соціального захисту населення міської ради Лариса Васільєва).

Члени виконкому надали дозвіл на видалення зелених насаджень, розглянули питання «Про взяття на квартирний облік» та визнали переможців конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування в межах територіальної громади (інформації головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради Оксани Вітвіцької).

Начальник служби з питань захисту дітей міської ради Наталія Футоран інформувала щодо встановлення статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; затвердження висновку про доцільність встановлення опіки; встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування; про звільнення опікуна від здійснення повноважень; про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.