«Україна незламна!»

Дата: 15.09.2022 10:23

Фото без опису14 вересня 2022 року Даниловобалківська громада гостинно зустріла учасників та гостей сьомого етапу благодійного мистецько-патріотичного марафону на підтримку Збройних Сил України «Україна незламна!».  Захід приурочений доленосним державним подіям України, які засвідчують наш шлях до утвердження  суверенної держави. До присутніх звернувся староста Даниловобалківського старостинського округу Володимир Звенигородський.

Ідейною метою концертної програми учасників благодійного марафону є підтримка, формування патріотизму, національної свідомості жителів громади засобами мистецького впливу. Учасники марафону: викладачі та учні Благовіщенської школи мистецтв - вокальний квартет «Азалія» ( керівник Світлана Руденко), Оксана.Коледа,  Єлизавета Литвин;  колективи та солісти Благовіщенського міського будинку культури - квартет «Акорд»(керівник Володимир Батенко), Людмила Шапаренко, Сергій Тарасенко.

Фото без опису

У благодійному концерті взяли участь аматори с.Данилова Балка: вокальний колектив «Мальви» (керівник Світлана Качор); солісти Михайло Пасларь (з числа внутрішньопереміщених осіб, житель м.Харків), Софія Вороновська, Світлана Качор; читці Дарина Лопушенко і Оксана Костюк.

Гостей та учасників заходу об’єднав не лише мистецько-патріотичний марафон, а й підтримка наших захисників, - жителі Данилової Балки долучилися до збору коштів для ЗСУ.  Разом до Перемоги!