У День партизанської слави

Дата: 22.09.2022 15:21

Фото без опису22 вересня щорічно в Україні відзначається День партизанської слави. Раніше цього дня згадували партизанів Другої світової війни. Але сьогодні, воюючи з російським агресором, багато партизан з'явилося серед наших співвітчизників. Ці хоробрі люди протистоять озброєним солдатам на тимчасово окупованих територіях.

Сьогодні Благовіщенська територіальна громада вшанувала тих, хто героїчно боронив рідну землю, докладаючи максимум зусиль у підпіллі, хто чинив супротив німецьким фашистам хвилиною мовчання та покладанням квітів до могил у селах та місті, зокрема, на єврейському кладовищі у м. Благовіщенське, де покояться тіла партизанів, військовополонених. Одна з цих братських могил береже вічний сон 369 осіб, з яких 67 – діти. 19 братських могил в населених пунктах нашої громади стали місцем упокоєння 334 солдат, офіцерів, партизанів Другої світової війни. У семи одиноких могилах на кладовищі №2 та семи братських могилах біля Благовіщенського ліцею «Лідер захоронено 33 солдати.

Маємо цінувати їх героїзм і берегти память про кожного, хто наближав незалежність нашої країни, нашу волю.