Туристсько-спортивні змагання, присвячені Всесвітньому дню туризму

Дата: 28.09.2022 08:14

Фото без опису

27 вересня 2022 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради відбулися туристсько-спортивні змагання, присвячені Всесвітньому дню туризму. В заході  взяли участь 7 команд з 5 закладів загальної середньої освіти  Благовіщенської міської  територіальної громади.

Фото без опису

Це свято започаткували члени Всесвітньої туристичної організації.

Фото без опису

Всесвітній день туризму традиційно відзначають вже 33 роки поспіль, проводячи в цей день спеціальні злети туристів, різні заходи і туристичні фестивалі. Похмурий осінній дощовий день не став на заваді юним туристам. З  великим натхненням, туристичним азартом учасники змагалися в номінаціях «Спортивний туризм» та «Пішохідний туризм».

Фото без опису

Хочеться відзначити небайдужість працівників ювенальної превенції в  Херсонській області та державної служби надзвичайних ситуацій міста Благовіщенське, які доклали багато зусиль для того, щоб порадувати учасників змагань приємними сюрпризами: посланням в небо повітряних символічних кульок  дитячих мрій, смачною туристською кашею та ароматним цілющим фіточаєм.