Боролись! Боремось! Поборемо!

Дата: 14.10.2022 14:46

«Боролись! Боремось! Поборемо!» - під таким гаслом цього року  відзначається День захисників і захисниць України. 14 жовтня - це не про свято, а про захист. Захист нашої держави. Це не лише день військових, адже сьогодні захищають нашу країну і цивільні, і волонтери, і медики, люди різних професій. 14 жовтня – це день вшанування всіх, хто самовіддано і жертовно підійнявся на  боротьбу за право на свободу та ідентичність, хто узяв до рук зброю і став захисником рідної землі.

Усіх тих, хто поліг за волю, за прагнення жити на своїй рідній землі, керівництво міської ради, старости, громадськість вшанували покладанням квітів до пам’ятних знаків у населених пунктах громади та могил загиблих Героїв.