Разом допоможемо - разом переможемо!

Дата: 09.11.2022 15:29

Фото без описуСьогодні у Благовіщенському відбувся другий благодійний концерт в рамках мистецького проєкту Blago Fest на підтримку Збройним Силам України. Своїм творчим доробком ділилися естрадно-духовий колектив «Ретро», який нещодавно підтвердив високе звання народного, та учениця Благовіщенської школи мистецтв Єлизавета Литвин.

«Ми, як ніхто інший, маємо допомагати нашим Збройним Силам України, - зазначила ініціатор проєкту директор Благовіщенського історичного музею Марія Чернега. – Завдяки підтримці жителів громади вже придбано автомобіль для 124-ї бригади 196-го батальйону, який допомагатиме захисникам боронити нашу землю, виконувати бойові завдання. Але на тому не зупиняємося, адже наближається зима і є інші потреби, зокрема, інфрачервоні газові опалювачі, які допоможуть військовим зігрітися і приготувати їжу. Разом допоможемо – разом переможемо!»