Подяка працівникам культури

Дата: 10.11.2022 19:25

Фото без опису9 листопада своє професійне свято відзначили працівники культури та майстри народного мистецтва. Саме вони дарують людям радість, спонукають до прекрасного, надихають до творчості та примножують нашу культурну спадщину. Музика, хореографія, музейна та бібліотечна справи живуть і працюють на Перемогу, кожен на своєму фронті.  З початком війни працівники культури стали в ряди волонтерів.

Благовіщенський міський голова Віталій Довгополий привітав працівників культури зі святом та вручив подяки за самовіддану працю, збереження, розвиток і популяризацію української культури, безперервний творчий пошук, активну громадську позицію, підтримку Збройних Сил України колективам працівників відділу культури, туризму та спорту міської ради, Благовіщенської школи мистецтв та Центру культури і дозвілля.