Blago Fest на підтримку Збройних Сил України

Дата: 10.11.2022 20:29

Фото без описуНаші бійці захищають рідну землю та воюють за те, щоб українці зберегли свою ідентичність, свою національну культуру та заявили про неї всьому світу як народ-переможець. Свій фронт – мистецький тримають і працівники культури, надихаючи нас і підбадьорюючи.

Концертна програма від Олесі та Олексія Корчагіних, учасників телевізійного шоу «Голос країни», представлена в рамках проєкту Blago Fest, сьогодні зібрала в міському Будинку культури небайдужих земляків, які прагнуть відчувати себе потрібними, адже їх посильний внесок у скриньку перетворюється на потужний крок до спільної Перемоги.

Надзвичайно чуттєве і проникливе виконання українських та зарубіжних пісень, заворожуючі звуки дудука та індійського бансурі подарував глядачам творчий дует.

Нагадаємо, за кошти, зібрані під час благодійних концертів. будуть придбані інфрачервоні обігрівачі для 56-ї, 28-ї та 124-ї бригади.