У БЛАГОВІЩЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ З’ЯВИВСЯ НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ НАДАННЯ ЕКСТРЕННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 11.11.2022 14:02

Фото без описуАвтопарк КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області КОР” поповнився автомобілем екстреної медичної допомоги типу В. Завдяки новому авто поліпшиться якість та доступність до екстреної медичної допомоги  населенню нашої громади. На відміну від автівок, якими медичні працівники виїздили на виклики, цей автомобіль оснащений сучасним обладнанням для надання екстреної медичної допомоги на долікарняному етапі. Є все, щоб під час транспортування хворого до лікарні зберегти життєвоважливі функції і вчасно доставити до лікувального закладу: сучасні засоби при травмуванні (шини, імобілізаційний матрац, що приймає форму людини, засіб для безпечного витягування постраждалих з автомобіля при ДТП), дефибрилятор для відновлення серцевої діяльності, сучасний апарат ЕКГ з можливістю передати кардіограму до консультації з кардіологами для вчасної діагностики інфаркту, ларингоскоп для відновлення прохідності дихальних шляхів, кисневе обладнання, що наразі дуже актуально, пульсоксиметр, пристрій для нагріву внутрішньовенних  розчинів, пристрій який дає можливість дотримання точних доз введення ліків довенно та інші засоби.

Новий автомобіль – це комфортні умови не лише для пацієнтів, а й для персоналу, бо від того, наскільки їм зручно працювати, залежить якість надання послуг; це швидкість, а значить, врятовані життя.