З Днем Гідності та Свободи, Благовіщенська громадо!

Дата: 21.11.2022 11:21

Фото без описуДев’ята річниця Революції Гідності, на жаль, відбудеться в умовах війни - масштабної агресії росії. Українці, які стояли на Майдані у 2014 році, сьогодні зі зброєю в руках на фронті захищають рідну землю.

Революція Гідності – це перший переможний бій! Ми стали сильнішими, ми перемагаємо на всіх фронтах, які веде сьогодні Україна, захищаючи свою незалежність! І свято віримо в те, що вистояли на майдані – переможемо у війні!  Бо ми єдині у своїх прагненнях - бути вільними. Бути гідними свободи у рідній державі.

Щиро вітаю всіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю порозуміння й згуртованості, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Нехай мир і спокій запанують у рідній Україні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні! Слава її Героям! Слава нашим захисникам! Повертайтеся з бойових завдань живими!

З повагою Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.