Шановні ліквідатори!

Дата: 14.12.2022 09:01

Фото без опису14 грудня в Україні особлива дата, адже у цей день вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Низький уклін, особлива шана й повага усім тим, хто на страх і ризик пішов тоді у ядерний вогонь, рятуючи людські життя. Щиро дякуємо всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи за виявлений героїзм, самовідданість та мужність.

На жаль, сьогодні ворог погрожує всьому світу ядерним ударом. Не можливо  було таке навіть уявити. Сподіваємося, що увесь жах Чорнобильської катастрофи залишиться лише на сторінках гіркої та стражденної української історії, яка ніколи не повториться.

Бажаю усім вам, шановні ліквідатори, та вашим родинам миру, Божого благословення, міцного здоров’я, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваш історичний подвиг…

Згадаймо також молитовно тих, кого вже немає з нами…. Глибока шана та вічна пам’ять….

З повагою Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.