Вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2022 13:43

Фото без опису14 грудня вся Україна вшановує героїв-учасників ліквідації наслідків техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, що сталася у 1986 році. Ця дата була обрана не випадково. 36 років тому у цей день відбулася значима подія, яка поклала початок утихомирення прихованої небезпеки: в експлуатацію здали об’єкт «Укриття» – саркофаг, який забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.

Члени громадської організації «Асоціація «Союз-Чорнобиль  «Оберіг» разом із керівництвом міської ради поклали квіти до пам’ятного знака ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, вшанували пам’ять «чорнобильців» хвилиною мовчання та подякували учасникам тих подій за їх неоціненний подвиг.

У Центрі культури і дозвілля Благовіщенської міської ради, клубних закладах громади проведено години пам’яті «Рани Чорнобиля», бесіди «Чорнобиль не має минулого часу», виховні години «Чорнобиль, подвиг і трагедія».