Добро на Різдво

Дата: 20.12.2022 12:08

Новорічно-різдвяні свята – казковий час здійснення бажань. Цьогорічна мрія українців - одна на всіх: мир. Наші військові з усіх сил наближають Перемогу, а ми маємо їм у цьому допомагати.

Напередодні новорічних свят у Благовіщенському відбудеться благодійна акція «Добро на Різдво», яка проводитиметься у формі ярмарку.

Долучитися до акції можуть всі бажаючі:  діти і дорослі, майстри та майстрині декоративно-ужиткового мистецтва,  виготовивши новорічний декор, іграшки, сувеніри, обереги, смаколики… Кошти, виручені від продажу поробок, будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України, зокрема, на придбання речей, які зігріють захисників у зимовий період.

За додатковою інформацією (до 26 грудня 2022 р.) звертатися: Благовіщенська міська рада, м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54, тел. 0979885915 (понеділок-п'ятниця 08.00-16.15).