Жителів Благовіщенської територіальної громади відзначено Подякою начальника Кіровоградської ОВА

Дата: 18.01.2023 15:17

Фото без описуЗвертаючись до жителів Кіровоградщини з нагоди  84-ї річниці утворення області, начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович подякував жителям всіх територіальних громад за внесок у наближення Перемоги: «Сьогодні, коли наша країна бореться за свою свободу і незалежність з лютим російським агресором, коли на полі бою вирішується доля не лише України, а багато в чому і Європи, роль нашої області, яка стала гуманітарним хабом в центрі України, прихистила майже сто тисяч біженців, зуміла в надзвичайно складний час зібрати мільйони тонн хліба, яка щодня відправляє в найгарячіші точки, на фронт своїх кращих синів і дочок, допомагає своїм сусідам — переоцінити важко».

Подяка Благовіщенській міській територіальній громаді – це відзначення всіх її небайдужих жителів, вдячність за сумлінну працю, активну громадську позицію, патріотизм, постійну підтримку військовослужбовців і внутрішньо переміщених осіб, надання волонтерської допомоги. Продовжуймо так і надалі.

Дякуємо усім, хто щодня долучається і допомагає, адже спільними зусиллями ми наближаємо нашу Перемогу.