Україна соборна. Разом до Перемоги!

Дата: 22.01.2023 14:13

Фото без описуЩороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. Він увінчав соборницькі прагнення українці.

«Зараз ідея соборності є чимось життєво необхідним для українського народу, оскільки соборність – це означає дбати про те, що об’єднує. Навіть більше, це означає ставити за найвищу цінність усе те, що може нас об’єднувати, надихати і робити сильнішими, бо разом нас не подолати», - Блаженніший Святослав.

Керівництво Благовіщенської міської ради та громадськість вшанували пам’ять українців, які віддали своє життя за незалежну і вільну державу, покладанням квітів до пам’ятного знака Борцям за волю України.