Благовіщенська громада попрощається із військовослужбовцем

Дата: 25.01.2023 17:19

Фото без описуСкорботні сльози знову навертаються на очі. 23 січня 2023 року поблизу села Садове Херсонської області відійшов у вічність військовослужбовець, житель села Йосипівка Гонтюк Олександр Іванович.

Олександр Гонтюк народився 24 вересня 1998 року. Навчався у Кам'янокриничанській школі і після закінчення дев'яти класів здобував професію муляра-штукатура-плиточника в Ульяновському професійно-технічному училищі. Далі була військова служба,  а через три  місяці - підписаний контракт.

Після повномасштабного вторгнення ворога, Олександр Гонтюк  знову пішов захищати країну, залишивши на потім свої мрії і плани. Був водієм 124-ї окремої бригади Територіальної оборони.

Висловлюємо щирі співчуття батькам Олександра Наталії Миколаївні та Івану Олександровичу, сестрі Любові Іванівні, розділяємо ваше горе. Память про всіх захисників збережемо назавжди.

Прощання з Олександром Гонтюком відбудеться 26 січня 2023 року об 11.00 за адресою: с. Йосипівка, вул. Польова, 22.