Благовіщенська громада отримала п'ять генераторів завдяки небайдужим землякам та меценатам

Дата: 26.01.2023 13:21

Надзвичайно важкий час проживає нині наша країна, але українці показали свою незламність і наперекір усьому обєднуються, підтримують один одного. На допомогу приходять і небайдужі люди з-за кордону. Черговим підтвердженням цьому стала гуманітарна допомога, яку допоміг організувати Володимир Якович Лейнвебер з  Німеччини: племінник нашого земляка з Йосипівки Віталія Чірьєва. З початку війни Володимир Якович неодноразово збирав і відправляв допомогу: продукти харчування, ліки, одяг тощо. Цього разу він допоміг забезпечити пять установ нашої громади генераторами.

Володимир Якович звернувся до благодійної організації, яка допомагає людям багатьох країн світу, Notstrom fürdie Ukraine Space-Eye  Liefert Generatoren. Одним із напрямків роботи фонду є підтримка України, зокрема, забезпечення аварійними електростанціями (генераторами).  Партнером фонду в Україні є Пресвітеріанська Християнська Церква Повного Євангелія «Благодать Ісуса Христа», до керівника якої і  звернулася Благовіщенська міська рада.

Завдяки Володимиру Лейнвеберу, Вітілію Чірьєву, благодійній організації Notstrom fürdie Ukraine Space-Eye Liefert Generatoren та Костянтину Бондаренку (керівник  ПХЦПЄ «Благодать Ісуса Христа»), Йосипівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Йосипівський ліцей Благовіщенської міської ради, Йосипівський заклад дошкільної освіти «Україночка»,  Йосипівський старостат та Вільхівський ліцей імені Леоніла Куценка Благовіщенської міської ради (місце компактного проживання внутрішньо переміщених осіб) вже забезпечені генераторами.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до хорошої справи. Завдяки вашій небайдужості і допомозі, у складні години люди будуть зі світлом. Разом до Перемоги!