Шановні ветерани Афганістану, воїни-інтернаціоналісти!

Дата: 15.02.2023 09:34

Фото без опису15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Ця кривава війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

У складний для країни час ветерани локальних збройних конфліктів використовують свій бойовий досвід для збройного захисту України від московських загарбників та активно допомагають в обороні держави. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваша вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.

Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, кому не судилося повернутися живими на рідну землю.

Шановні воїни-інтернаціоналісти щиро бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку та дякую за ваш внесок у наближення нашої Перемоги.

Благовіщенський міський голова

Віталій ДОВГОПОЛИЙ.