У згуртованості - сила!

Дата: 27.02.2023 13:56

Жителі Благовіщенської міської територіальної громади вже неодноразово доводили, що разом їм все під силу: укомплектувати допомогу для військових та деокупованих територій, зібрати кошти для придбання автівок на передову, прихистити людей, які залишилися без домівки, та багато іншого. Суботній день став черговим підтвердженням тому, адже жителі Сабатинівки та Благовіщенського згуртувалися, щоб ліквідувати наслідки пожежі у дитячому садочку села. Другий поверх будівлі вигорів вщент, тож потрудитися довелося добряче.

Щиро дякую усім, хто долучився до хорошої справи: старості міської ради  Кравчук Оксані Федорівні, яка згуртувала односельчан, жителям Сабатинівки, сільгоспвиробникам, які надали техніку для навантаження та вивезення сміття: Сергію Курбанову, Максиму Степанюку, Ігорю Белінському, Олександру Дойковалю, Олександру Полигалову, Дмитру Науменку, представникам добровольчого формування територіальної громади та працівникам міської ради. Спільними зусиллями вдалося зняти пошкоджену покрівлю будівлі, очистити кімнати другого поверху та прилеглу територію від обгорілих конструкцій. Відновлення покрівлі будівлі дитячого садочка розпочнеться вже найближчим часом. Роботи попереду ще багато, тож згуртовуймося!

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.