«Гвардія наступу» продовжує набір добровольців

Дата: 03.03.2023 09:54

Фото без опису03.03.2023 року Благовіщенська міська рада спільно з СПД №2 Голованівського РВП в рамках проекту «Гвардія наступу» провели агітаційний захід на базі Благовіщенського відділу Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Участь у заході взяли представники органу місцевого самоврядування, працівники поліції, представники громадської організації, які надають безоплатну правову допомогу, а також відвідувачі центру зайнятості.

Загалом триває запис до 8 бригад із добровольців. Національна гвардія України запрошує у "Буревій", "Червону калину" , "Кара-Даг" , " Рубіж" , "Спартан" та легендарний "Азов" . У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді «Сталевий кордон» . Національна поліція України – штурмова бригада «Лють» .

Комплектування цих бригад ґрунтується саме на наборі високомотивованих кадрів. Головний фокус – на особистостях. На людях, які здатні самостійно ухвалювати рішення, мотивовані звільняти українську землю та наших людей.

Долучитися до «Гвардії наступу» можна, звернувшись до Центрів надання адмінпослуг.

Адреси центрів:

• Голованівськ, вул. Соборна, 44 Б

• Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, 17

• Новоукраїнка, вул. Соборна, 55

• Олександрія, просп. Соборний, 59

• Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26

Подати заявку можна за посиланням.

Гарантується контракт, навчання, гідна оплата, соціальні гарантії.

Час виганяти ворога з рідної землі.