Відбувся тенісний турнір у Синьках

Дата: 06.03.2023 09:28

Фото без опису4 березня 2023 року у с. Синьки відбувся тенісний турнір, присвячений 15-річчю діяльності добровільного товариства «Група Здоровя» Синьківського сільського будинку культури. Місцеві любителі тенісу та гості із Грушки, Лозуватої, Саврані змагалися у трьох вікових категоріях: до 50 років, 50-60 років та 60 плюс.

У категорії до 50 років перші два місця посіли савранчани Я. Плахотний та О. Ковбасюк, третє у грушанина О. Козловського. У категорії 50-60 років перше місце у Ю. Кучеренка (Синьки), друге і третє за лозуватцями С. Тетевою та С. Шаларем. Серед спортсменів-аматорів старших 60 років кращим став А. Бровко із Саврані, другим та третім синьківчани В. Морозюк та І. Оджубейський. Переможці турніру нагороджені грамотами Благовіщенської міської ради, а подарунки  від міського голови – спортивний інвентар (сітка, тенісні ракетки, кульки та сітка) передані у Будинок культури для розвитку спорту.