Змагання з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти громади

Дата: 06.03.2023 09:27

Фото без описуНастільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Людина, яка грає в настільний теніс, не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально, адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми.

03 березня 2023 року  на базі Великотроянівського ліцею Благовіщенської міської ради в рамках Гімназіади серед учнів закладів загальної  середньої освіти проведено змагання з настільного тенісу.

У змаганнях взяли участь 7 закладів освіти Благовіщенської міської територіальної громади (Благовіщенський академічний  ліцей «Лідер», Благовіщенський  ліцей «Інтелект», Грушківський, Великотроянівський, Йосипівський, Лозуватський  ліцеї та  Кам’янобрідська  гімназія).

За результатами змагань І місце посіла команда Великотроянівського ліцею, ІІ місце – Лозуватського ліцею, ІІІ місце – Грушківського ліцею. Переможці змагань були  нагороджені дипломами відділу освіти та молоді міської ради.

Вітаємо всіх призерів і переможців змагань та бажаємо подальших успіхів в удосконаленні своїх навичок.