Спільними зусиллями задля результату

Дата: 06.03.2023 14:26

Фото без описуДва тижні щодня у Сабатинівці продовжувалися роботи із ліквідації наслідків пожежі у дитячому садочку. Минулих вихідних небайдужі жителі громади зняли пошкоджену покрівлю будівлі, очистили кімнати другого поверху та прилеглу територію від обгорілих конструкцій, а впродовж минулого тижня жителі села демонтували стіни другого поверху будівлі. Робота важка, але необхідна.

У суботу, 4 березня,  чоловічий гурт із числа жителів села та Благовіщенського, докладаючи чималих зусиль, взявся до справи і зачистив територію від будівельного сміття.

Дякуємо всім, хто, незважаючи на вихідний день, прийшов на допомогу. Відновлення покрівлі будівлі дитячого садочка розпочнеться вже найближчим часом.