Шановні мешканці Благовіщенської територіальної громади!

Дата: 10.03.2023 15:12

Фото без опису14 березня 2023 року з 09.00 до 16.00 за адресою м. Благовіщенське, вул. Героїв України 68, фойє Центру культури та дозвілля (Будинок культури) відбуватиметься реєстрація внутрішньо переміщених осіб для отримання грошової допомоги від чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

Зареєструватись у програмі можуть мешканці територіальної громади, які отримали статус ВПО після 24.02.2022. Пріоритет надаватиметься внутрішньо переміщеним особам, які відповідають критеріям уразливості та/або не отримували грошову допомогу від інших гуманітарних організації чи вже припинили отримувати протягом останніх 3 місяців.

Перелік документів для реєстрації:
паспорт кожного члена родини, свідоцтво про народження кожної дитини;
реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІНН) кожної особи, яка реєструється;
довідка ВПО кожного члена родини, який має статус ВПО (якщо є в наявності);
документи, що підтверджують групу вразливості (інвалідність/наявність лише одного з батьків у родині/багатодітність/малозабезпеченість/тощо);
документи, що підтверджують родинні зв'язки/певні стани (якщо є в наявності);
реквізити банківської картки будь-якого українського банку або дані для переказу на ваше прізвище (довідки з банку не обов'язкові).

Залишити відгук про процес реєстрації, якість виконання програми та поставити інші питання можна, звернувшись на безкоштовну гарячу лінію: 0 800 210 174 (пн–пт з 9:00 до 17:00).