Благовіщенська громада попрощається із загиблим земляком

Дата: 22.03.2023 15:41

Фото без описуНеймовірно високу ціну платить український народ за свою свободу. Війна не розрізняє за віком, статтю чи досвідченістю. Вона забирає кращих.

18 березня 2023 року в результаті артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Оріхово-Василівка Бахмутського району Донецької області загинув житель села Лозувата Коханський Володимир Олегович. Життєва доля молодого чоловіка, який пішов захищати свою країну, обірвалася на 26-му році життя.

Володимир Олегович народився в с. Данилова Балка 04 серпня 1997 року. Дитинство його пройшло в Лозуватій, де закінчив 9 класів загальноосвітньої школи. Потім навчався в Благовіщенському професійно-технічному училищі, працював у місцевому сільськогосподарському товаристві «Зоря».

У цей важкий час приносимо щирі співчуття матері Аді Володимирівні, батьку Олегу Олександровичу, дружині Аліні Анатоліївні, синочку Владиславу, брату Олександру та сестрі Наталії, рідним і близьким. Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі. Вічна і світла пам’ять Герою!

Прощання з Володимиром Коханським відбудеться за адресою: с. Лозувата, вул. Маніти, 5, 23 березня 2023 р. об 11.00.