Мелодія душі

Дата: 25.03.2023 10:04

Працівники культури та аматори народного мистецтва продовжують тримати надійний мистецький фронт. Наразі святкові виступи відкладені до Перемоги, а своєю творчістю вони допомагають підтримувати патріотичний дух, забезпечувати військових необхідним, адже організовують та проводять благодійні концерти, під час яких збирають гроші для ЗСУ.

24 березня у Благовіщенському будинку культури відбувся благодійний концерт «Мелодія душі», участь у якому взяли народний естрадно-духовий колектив «Ретро», дитячий хор Благовіщенської школи мистецтв, хореографічні колективи «Подоляночка», «Грація» та «Джерельце», вокальний квартет «Азалія», ансамбль «Троїсті музики», вокально- інструментальний ансамбль Центру культури і дозвілля, вокальний дует Володимира Батенка та Андрія Куцерди, Олексій Корчагін (дудук), вокалісти Олеся Корчагіна, Олена Ткаченко, Єлизавета Литвин та Софія Кухарчук.

Українці завжди перемагали з піснею на вустах, вірою у свої сили – це в нашій крові. Тож рухаємося до Перемоги разом!

Під час благодійного концерту було зібрано 6975 грн.